Zvláštne MDŽ v podaní SMERu.

Autor: Marián Pilát | 7.3.2015 o 9:17 | (upravené 7.3.2015 o 11:57) Karma článku: 9,05 | Prečítané:  892x

Je zaujímavé, že keď sa objavia špekulácie o vzťahu premiéra s novou vyzývavou pani zlatou v jeho blízkosti, v zápätí prepukne škandál okolo poslanca vládnej strany Vladimíra Jánoša, ktorý má údajne týrať svoju manželku.

Ak je pravda, čo sa o Jánošovi píše v médiách a ak sú prepisy jeho komunikácie s manželkou, s ktorou je v rozvodovom konaní, autentické, netreba mať s pánom poslancom žiadne zmilovanie a jeho odchod z verejného života je viac než žiaduci.

Na mieste je však pýtať sa, prečo sa informácie o prinajmenšom zvláštnom vzťahu Vladimíra Jánoša k manželke dostali na verejnosť až teraz a práve teraz. Podľa medializovaných informácií sa problémy tohto druhu v jeho súkromnom živote objavujú už od augusta 2014. Prečo sa o nich dozvedáme až teraz? A prečo formou tlačovej konferencie predstaviteľa Medzinárodného výboru pre boj s organizovaným zločinom, terorizmom a korupciou Ivana Katrinca, ktorý je zároveň právnym zástupcom pani Jánošovej?

Nech je konanie poslanca Jánoša akokoľvek odsúdeniahodné a je vysoko pravdepodobné, že si zaslúži aj právny postih, čo to má spoločné s organizovaným zločinom, terorizmom a korupciou? A znova si treba položiť otázku, komu poslúžila takáto forma medializácie rodinných problémov poslanca Jánoša?

Vráťme sa však k premiérovi a novej brunetke v jeho blízkosti. Jeho politickému imidžu prípadná aférka s mladou slečnou zrejme neublíži a nebude mať ani negatívny vplyv na preferencie Smeru. Nepohybne však neprispeje k pohode v domácnosti manželov Ficovcov. Z tohto pohľadu sa preto premiérovi nepochybne veľmi hodí, keď sa médiá viac sústredia na niekoho iného ako na neho. Z tohto pohľadu mu kauza poslanca Jánoša prišla prinajmenšom vhod, ak ju niekto z jeho okolia dokonca nezrežíroval.

Smutné však je, že o osud pani Jánošovej sa od augusta 2014 nikto nezaujímal. Aj prokuratúra začala konať až vtedy, keď sa jej prípad stal politickou kauzou. Nie je to prinajmenšom zvláštne?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.


Už ste čítali?